€ od 15,00 €/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez języka dla par przy pakowaniu czekoladek w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: styczeń 5, 2024 03:47

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla par pakowaczy w firmie z Drezna. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie dla chętnych zorganizowane na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

Obecnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za nadzór nad procesem pakowania za pomocą maszyn, które służą do umieszczania słodkich przekąsek, takich jak czekoladki czy praliny, w opakowaniach foliowych lub torebkach. Kandydat będzie także odpowiadał za kontrolę jakości produktów na różnych etapach produkcji, dbając o wagę, jakość oraz ich estetyczny wygląd. Do obowiązków będzie należeć również ręczne pakowanie słodyczy do pudełek lub wkładek plastikowych oraz nakładanie etykiet na opakowania zawierające te pyszności.

Oczekiwania:

Wymagamy od kandydatów umiejętności sprawnego działania w dynamicznych sytuacjach, wymagających szybkich decyzji i wysokiej wydajności. Doświadczenie w branży spożywczej będzie mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Kluczowa jest natomiast gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Cenimy motywację, chęć rozwoju, umiejętność efektywnej pracy w zespole, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Znajomość języka obcego może być dodatkowym atutem, jednak nie jest to wymóg.

Zapewniamy:

Oferujemy kompleksowe szkolenie na początku zatrudnienia oraz elastyczny system zmianowy. Po okresie próbnym istnieje możliwość przedłużenia umowy o pracę, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Zapewniamy także ubezpieczenie zdrowotne oraz wsparcie polskojęzycznego rezydenta, co ułatwia adaptację oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów komunikacyjnych. Dodatkowo proponujemy zakwaterowanie na terenie zakładu, dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla par, co pomaga obniżyć koszty życia i zapewnia komfortowe warunki mieszkaniowe.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Drezno 01/24″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-niemcy-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 62365974b47c8c7b