€ Do uzg.

Od zaraz pakowanie słodyczy praca w Niemczech bez znajomości języka dla par w Gotha 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 23, 2021 4:18 am
  • Wygasa: 20 dni, 21 godzin

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz dla par pakowaczy praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Gotha 2021. Niewymagane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Gotha, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie produktów oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • pracownik będzie wykonywał zadania przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • atutem będzie zgłoszenie od pary
  • pełna punktualność
  • samodzielność
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka motywacja
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy w systemie na 3 zmiany
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • zakwaterowanie za darmo w 2 osobowych pokojach
  • legalne zatrudnienie
  • przyjazne warunki
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • pomoc w dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • buty
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wysokie standardy – np. lokum na czas kwarantanny, środki ochronne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/gotha-slodycze

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowanie-slodyczy/ob/20215621

ID ogłoszenia: 87860344873d92e5