€ 12,50 euro brutto/h + dieta

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie terminala na lotnisku Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 21, 2016 07:20

Aktualna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu terminala na lotnisku. Ogłoszenie z Bremen dla osób z podstawową znajomością języka na rok 2017.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Start: od zaraz
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 25 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • praca zmianowa po 8 h na dobę przy sprzątaniu terminala lotniska
  • zamiatanie śmieci oraz mycie podłóg
  • opróżnianie koszy, przecieranie siedzeń
  • regularne kontrole toalet i utrzymywanie czystości oraz uzupełnianie środków higienicznych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • nienaganna opinia od poprzedniego pracodawcy
  • udokumentowane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • duża motywacja
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki w postaci stałej stawki godzinowej oraz atrakcyjnej diety
  • pomoc w znalezieniu kwatery do wynajęcia
  • rozwój
  • pełne wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska, Bremen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 40558576038f11ac