€ 12,50/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na budowie regipsy Bremen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 19, 2020 04:11

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla pracowników budowlanych w Bremen. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez języka przy regipsach dla monterów płyt karton-gips.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter zabudowy suchej

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku montera zabudowy suchej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż ścian oraz podwieszanych sufitów z karton-gipsu
  • do zadań należeć będą również prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • energiczność, zaangażowanie, pracowitość
  • preferowane zgłoszenia od młodych mężczyzn
  • wysoka motywacja
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku – posiadającej wieloletnie doświadczenie
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • info@janik-ausbau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/monter-suchej-zabudowy-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-bez-jezyka-regipsy-w-bremen/

ID ogłoszenia: 8495ec2d4e7b0eec