€ 14 €/h +premie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech w budownictwie dla malarzy, Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stala
  • Opublikowany: Lipiec 17, 2020 12:16 am

Od zaraz w budownictwie na terenie Stuttgartu dostępna do podjęcia legalna praca w Niemczech na stanowisku malarza także bez doświadczenia zawodowego. Konieczna jest natomiast znajomość języka niemieckiego.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Malarza

Region:

Stuttgart-Niemcy

Obowiązki:
klasyczne prace malarskie (wewnątrz i zewnątrz)

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe nie jest wymagane
komunikatywna znaj. j. niemieckiego (warunek konieczny)
własny samochód

Oferujemy:
150 € premia startowa
14,00 € / h (Brutto) plus dieta za montaże 7,00 € (Netto)-malarze z zawodem
12,00-12,50 € plus dieta za montaże 7,00 € (Netto)-malarze bez zawodu
zatrudnienie na niemiecka umowe na czas nieokreślony
pełny etat
pracodawca opłaca zakwaterowanie (19-25 € za dzień)
dni robocze od poniedziałku do piątku
24 dni urlopu

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
agnieszka.moeller@vodafonemail.de
W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 244

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

O nas:
QuickJobs.de-Personal Management. Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

ID ogłoszenia: 4465f0f43b394aa4