€ 1800€ netto

Praca Niemcy jako piekarz-ciastkarz bez języka w piekarni z Kempten od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2021 01:37

Dla piekarza-ciastkarza od zaraz w Kempten propozycja pracy w Niemczech także bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym minimum rok.

Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PIEKARZ/CUKIERNIK
Miejsce pracy: KEMPTEN-BAWARIA/NIEMCY

WYMAGANIA:
 mile widziany ukończony zawód piekarza (niekoniecznie)
 min. 1-roczne doświadczenie w pracy jako piekarz
 podstawowa znaj. języka niemieckiego (niekoniecznie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 wyrób, własnych, świeżych różnego rodzaju produktów piekarskich (chleb, ciasta, wypieki itp.)

OFERUJEMY:

 praca od zaraz na czas nieokreślony
 stawka początkowa 13,00€/h Brutto + dodatki (ok. 1800,-€ netto za ok.150h)
 nadgodziny płatne dodatkowo
 praca od pon.-piąt. na nocki
 zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
 mieszkanie ok. 15 km od piekarnii (4 tyg. gratis, potem pomoc w znalezieniu zakwaterowania)
 w późniejszym czasie mieszkanie opłaca pracownik, ok.300€
 możliwy dodatek na mieszkanie (w zależności od jakości wykonywanej pracy)

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o załączenie klauzuli:

ID ogłoszenia: 23860bb53e91acf0