€ 15/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań 2019 Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Maj 14, 2019 3:39 am

Zatrudnienie z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań w Essen. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczki bądź sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Essen, Niemcy

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • praca w domach i mieszkaniach u klientów przy sprzątaniu
  • dbanie o porządek regularnie oraz przed i po imprezach, w okresach wzmożonego ruchu  w branży itp.
  • obowiązki są typowe do stanowiska – zmiana pościeli, odkurzanie, wycieranie szafek, półek, mycie szafek na buty, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • dokładność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • prawo jazdy kat.B
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • wszelkie materiały, sprzęty i detergenty do pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego rezydentna
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto
  • dużą ilość godzin pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5965cd9e0b0f265d