€ 12,50-14,50/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2020 03:29

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu kina. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek bez znajomości języka i doświadczenia od II połowy września 2020.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12,50 do 14,50 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy września 2020

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za sprzątanie całej powierzchni kina wraz z gabinetami, częścią biurową, salami urodzin (dla najmłodszych np. na poczęstunek po filmie), sal projekcyjnych, toalet, kas, itp.
  • w dobie pandemii rozszerzyliśmy sprzątanie o dodatkowe odkażanie – wycieranie powierzchni specyfikami na bazie alkoholu

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • brak uzależnień
  • przyjazne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzątaczki
  • pełna samodzielność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora
  • niemiecką umowę o pracę ze wszelkimi świadczeniami
  • pracodawca zapewnia zgodnie z prawem urlop, odprowadzanie podatku, płacenie ubezpieczenia
  • pracę na pełny etat
  • płatne zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące w cenie 220 euro za miesiąc, dla osób przedłużających zakwaterowanie konieczne jest zapewnienie sobie mieszkania we własnym zakresie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-berlin/

ID ogłoszenia: 4145f517ce878479