€ od 15/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Kolonia 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 17, 2022 1:39 am

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy (k/m).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca przy sprzątaniu domów oraz mieszkań u klientów prywatnych
  • pracownik dojeżdża we wskazane lokalizacje i dba o porządek – zmywa, myje, wyciera, odkaża, wstawia urządzenia do sprzątania
  • sprzęty oraz środki chemiczne zapewnia klient

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja
  • uczynność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • schludność

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • niemieckie warunki umowy
  • wsparcie w szukaniu taniej kwatery do wynajęcia
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • dodatek za używanie prywatnego auta do dojazdów

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8866282866496622