€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2018 na produkcji sałatek bez języka w Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 25, 2018 5:03 am

Zakład ze Schwalmtal poszukuje od zaraz pracowników do legalnej pracy w Niemczech 2018 przy produkcji sałatek również dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Schwalmtal, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji sałatek owocowych oraz warzywnych
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne i maszynowe krojenie, obieranie i szatkowanie produktów oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • pracownik odpowiedzialny jest za utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w produkcji
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • możliwość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie za 25 euro
  • gotowość do regularnych wyjazdów do Niemiec

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • legalne warunki
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pensje około 9% wyższe niż przy podobnej pracy na umowie niemieckiej

Aplikacja:

Prosimy wszystkich zainteresowanych powyższą pracą w Niemczech o przesłanie aktualnego CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-salatek-owocowych-i-warzywnych-schwalmtal/

ID ogłoszenia: 3645ba9962fd4d17