€ 14/h + dieta

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 9, 2021 2:50 am

Oferujemy zatrudnienie na budowie w Stuttgarcie dla malarza-tapeciarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy remontach-wykończeniach z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy + dieta

Lokalizacja: Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Monachium, Karlsruhe, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 50

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie powierzchni, szpachlowanie, tapetowanie
  • do zadań należeć będzie również samodzielne przygotowanie, prace wstępne i malowanie przy elewacji

Oczekiwania:

  • samochód na wjazd
  • minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy malarza-pracownika budowlanego
  • czynne prawo jazy kat. B
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego o profilu malarza/pracownika budowlanego
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • pomoc w zorganizowane przejazdu do Niemiec
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, administracyjnych, kadrowych itp.
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • świadczenia socjalne
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 76361895db948b3e