€ 15,20/h +21€ diety/d

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu-odkażaniu wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2020 04:19

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy sprzątaniu-odkażaniu wagonów metra. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca na cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wakaty: 20

Wynagrodzenie: 15,20 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 21 euro za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na jednej ze stacji metra przy sprzątaniu oraz odkażaniu wagonów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompleksowe sprzątanie – mycie szyb od wewnątrz, wycieranie przycisków, drążków, poręczy, pranie tapicerek, wynoszenie odpadów, itp.
  • praca z użyciem profesjonalnej chemii – obecnie preparatów odkażających na bazie alkoholu

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • brak problemów zdrowotnych
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • zdolność do logicznego myślenia
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • opieka rezydenta polskojęzycznego
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę niemiecką na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • profesjonalny uniform służbowy
  • pracę w godzinach wieczornych oraz nocnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie metra, Berlin 04/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-odkazanie-wagonow-metra-berlin/

ID ogłoszenia: 3265e98aa5e12fcb

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu-odkażaniu wagonów metra Berlin”

  1. Jestem zainteresowany ta pracą.tel 882 496 820.