€ 13,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji deserów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 26, 2020 3:30 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę w warunkach chłodniczych 1,50 euro

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na hali w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o wysoką jakość, kontrolowanie procesów, pakowanie, obsługiwanie maszyn
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, pracowitość, samodyscyplina
  • możliwość podjęcia pracy w warunkach chłodniczych
  • pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją

  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo w hotelach pracowniczych – konieczność podpisania umowy i wzięcia na siebie kosztów np. za zniszczenia
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz na pełny etat
  • przeszkolenie pracownicze a także wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i wdrożeniu w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • uniform służbowy
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w gotówce lub przelewem

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od lipca 2020 Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 7295eef3804c0406