€ 13-14,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie z odzieżą Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 30, 2021 2:43 am

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni odzieżowej w Hamburgu od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 13-14,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 14

Umowa: na 6 miesięcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki, generowanie listów przewozowych
  • sprawdzanie stanów w systemie, wprowadzanie danych
  • rozkładanie dostaw
  • cykliczne inwentaryzacje
  • rozliczanie zwrotów
  • wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • solidne wypełnianie obowiązków
  • możliwość pracy w środowisku monitorowym oraz zgoda na kontrolę zawartości szafek

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • legalną umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie plus atrakcyjne dodatki
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 500 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji mailowo z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 04/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 653608aee06db63d