€ 1600-2600 netto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka remonty-wykończenia na budowie Oberndorf am Neckar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberndorf am Neckar
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2019 01:57

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Oferta z Oberndorf am Neckar na budowie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Oberndorf am Neckar, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9 do 13 euro netto na godzinę w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana dla samodzielnych pracowników lub pracowników z pomocnikiem
  • głównie wykończenia i remonty

Oczekiwania:

  • posiadanie założonej polskiej lub niemieckiej działalności gospodarczej – ewentualnie pomoc w założeniu Gewerbe na miejscu
  • czynne prawo jazdy kat.B – jeżeli takiego nie masz przyjedz z pomocnikiem który posiada prawo jazdy
  • mile widziana aczkolwiek niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • odpowiedzialność
  • samodzielność przy wykonywaniu zadań

Zapewniamy:

  • na miejscu pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie w cenie 10 euro za dobę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie umiejętności i doświadczenia
  • wypłacanie pensji w każdy weekend

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Adm.info@web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-remontach-oberndorf-am-neckar/

ID ogłoszenia: 5915cbf542fc8933