€ 14,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera, Nordendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nordendorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: listopad 10, 2023 03:12

Zakład produkcyjny z Nordendorf od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu sera bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe na miejscu zorganizowane dla pracowników.

PRACOWNIK PRODUKCJI SERÓW BEZ NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pakowanie i ważenie serów
Foliowanie próżniowe za pomocą maszyny
Obsługa maszyn do wyrobu serów
Załadunek na palety z taśmy

WYMAGANIA:
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Sprawność fizyczna
Gotowość do pracy w czepku ochronnym

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (14,50 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Dojazd do pracy bezpłatnym busem firmowym
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja:

Przez formularz na stronie:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/321685/0/

ID ogłoszenia: 37865491c99e129c