€ 2200/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par pakowanie przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:51

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Odpłatne zakwaterowanie czeka na pracowników.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2200 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa praca jako pakowacz przy taśmociągu
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości, dbaniem o ciągłość i pakowaniem wyrobów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim sanepidzie za 25 euro – koszt jednorazowy
  • stosowanie się do zasad BHP

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy + środki ochronne dla pracowników
  • ubezpieczenie
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opcja pobierania zaliczek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary

Aplikacja:

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 10/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-berlin/

ID ogłoszenia: 447617199c001dca