€ 12,84/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka przy sortowaniu odzieży Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2021 02:08

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • praca manualna
  • do zadań należy sortowanie odzieży używanej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • energiczność
  • dokładność
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od zaraz
  • odzież logowaną
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • przeszkolenie w języku polskim
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/09/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-drezno/

ID ogłoszenia: 856613a4025d7366