€ 13,55/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Cottbus 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 20, 2022 2:19 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej w Cottbus. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka na stanowisku sortowacza.

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Wynagrodzenie: 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy stołach i taśmie
  • sortowanie odzieży używanej pod kątem jakości

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna punktualność, solidność, pracowitość

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • gwarantowane 2 premie na święta i wakacje
  • dodatkowo premie uznaniowe
  • niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • dofinansowanie kursu języka niemieckiego
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania aplikacji z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-sortowanie-odziezy-uzywanej-bez-jezyka-w-cottbus/

ID ogłoszenia: 15263a025a90af61