€ 9 euro netto/h

Od zaraz Niemcy praca przy zbiorze szparagów bez znajomości języka 2021 Waldfeucht

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldfeucht
  • Opublikowany: Kwiecień 2, 2021 3:22 am
  • Wygasa: 9 dni, 6 godzin

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów 2021. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Waldfeucht dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw – szparagów

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Waldfeucht, Niemcy

Pensja: 9 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór szparagów białych i zielonych
  • obowiązkiem będzie również oczyszczenie i zapakowanie zbioru

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • preferowane zgłoszenia od panów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • ofertę skierowaną do mężczyzn
  • sezonową pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 503 474 553

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-od-zaraz-waldfeucht-2021/

ID ogłoszenia: 177606610737e5a8