€ do uzgodnienia

Bez języka praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 23, 2021 3:58 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla budowlańców bez znajomości języka, ale z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Murarz – tynkarza – dociepleniowiec

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy montażu dociepleń oraz elewacji budynków

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od ekip podwykonawczych oraz brygad
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – koniecznie udokumentowane
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie świadectw ukończenia szkoły

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • regularne zjazdy do Polski
  • narzędzia
  • odzież roboczą
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy pracą a zamieszkaniem
  • zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu z częściowym dofinansowaniem
  • dodatki na święta oraz urlop

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 75 732 25 27

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-docieplenia-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 7196058c91680a4a