€ 1250-1600 Netto + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji części samochodowych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 9, 2018 05:47

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla par na produkcji części samochodowych w fabryce z Hanoweru. Zatrudnienie 2018 od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji samochodowej

Nr ref.: PPTS/HANN/N

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1.250 – 1.600 Euro netto

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych elementów dla branży samochodowej
  • obowiązkiem będzie obróbka oraz kontrolowanie jakości
  • inne nieskomplikowane prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • punktualność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par oraz grup mobilnych
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie znajomość języka nawet w stopniu podstawowym oraz doświadczenie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym 40 godzin w tygodniu
  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy o pracę z opcją podjęcia stałej pracy
  • uczciwe zarobki i solidne warunki zatrudnienia
  • przejrzystą umowę z drukiem A1, kartą EKUZ oraz dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • dobre zarobki
  • możliwość skorzystania z dobrego zamieszkania
  • system trójzmianowy
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych i na zmianie nocnej +25%
  • dodatki na święta i wakacje
  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Prosimy chętnych o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/hanower-produkcja

Link bezpośredni: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0/

ID ogłoszenia: 3335a540689a93ee