€ 14 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 6, 2017 4:55 am

Propozycja zatrudnienia dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu biur w Düsseldorf. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia przy sprzątaniu powierzchni biurowych na zmianie wieczornej
  • obowiązkiem będzie dbanie o ogólny porządek we wszystkich pomieszczeniach

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie stałej, niemieckiej umowy
  • pełny etat
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • wysokie zarobki
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania, dostępne opcje to pokój w mieszkaniu za 300 euro, kawalerka 400 euro albo wynajęcie 2 pokojowego mieszkania w cenie 550 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem: sprzątanie biur/10/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dusseldorf-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 21159d6bd388b511

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem Düsseldorf”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany z oferty! Mam doświadczenie do pracy pracowałem w hotelu. Jestem w Dusseldorf nomer telefonu 015217533458