€ 15/h brutto

Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu biur w Berlinie z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Lipiec 6, 2021 2:56 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Berlinie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pilnowanie porządku oraz kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie podłóg, odkurzanie powierzchni, mycie szyb, sprzątanie kuchni, łazienek itp.
  • obecnie zadania wykonywane są z użyciem chemii na bazie alkoholu – do odkażania
  • przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • samodzielność
  • kultura osobista

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka przez całą umowę
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej, podpisanej z pracodawcą bez pośredników
  • start jeszcze od lipca na okres próbny
  • pełne wsparcie na miejscu
  • świadczenia, urlop, ubezpieczenie
  • pełny etat
  • środki ochrony osobistej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, od lipca 2021

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 66360e34dbbae812