€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech na auto myjni od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Lipiec 23, 2014 10:57 pm

Myjnia samochodowa z Dortmundu zatrudni Polaków do fizycznej pracy w Niemczech przy myciu i sprzątaniu samochodów. Oferta aktualna od zaraz na pół roku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: Praca od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na myjni samochodowej.
  • Pracownik odpowiadać będzie za mycie samochodu zewnątrz oraz sprzątanie wewnątrz.
  • Praca wymaga korzystania z myjek oraz różnych detergentów.

Wymagania:

  • wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak uczuleń i alergii
  • dobra sprawność fizyczna
  • pracowitość, obowiązkowość
  • niezawodność
  • posiadanie prawo jazdy kat.B
  • uczciwość
  • dokładność
  • umiejętność szybkiej nauki
  • pracodawca nie wymaga doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 6 mcy

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • praca początkowo na pół roku
  • zatrudnienie na podstawie umowy z pracodawcą niemieckim
  • pomoc w znalezieniu taniego zakwaterowania w pobliżu myjni
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • zapewnione ubezpieczenie i składki
  • praca na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie wiadomości na adres:
neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: Praca na myjni Dortmund

ID ogłoszenia: 79153cfcf5843587

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na auto myjni od zaraz Dortmund”

  1. witam jestem zainteresowany muj n 0048605477047