€ 9-11/h netto

Od zaraz Niemcy praca na budowie bez znajomości języka przy rozbiórkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: Czerwiec 11, 2021 1:54 am
  • Wygasa: 16 dni, 15 godzin

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu od zaraz na budowie przy rozbiórkach. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9 do 11 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało wyburzanie budynków
  • zadania polegają na demontażu armatury, okien, drzwi, burzeniu ścianek działowych
  • głównie prace fizyczne również przy załadunku
  • dużo prac wykonywana jest w grupie

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogu alkoholowego!
  • zdolność obsługi narzędzi budowlanych – młotów udarowych wyburzeniowych, szlifierki kątowej itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w niemieckiej firmie
  • narzędzia budowlane do pracy
  • zapewnione przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • zamieszkanie z meldunkiem

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z przedstawicielem firmy:

  • Robert 517143017

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-2021-hamburg/

ID ogłoszenia: 76760c23be972d7c