€ 9,96/h +15€/d dieta netto

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie z elektroniką od zaraz w Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Buggingen
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2020 04:17

Dla komisjonerów-pakowaczy od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie z elektroniką w Buggingen. Ogłoszenie bez znajomości języka przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień do wysyłki. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania.

Dla naszego klienta z Buggingen poszukujemy kandydatów na stanowisko
Komisjoner/pakowacz

Oferujemy

Wynagrodzenie 9,96€/h brutto
Dieta 15€ netto za każdy przepracowany dzień
Umowa na warunkach niemieckich
Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków

Komisjonowanie artykułów biurowych/elektronicznych za pomocą skanera
Wykonywanie prostych prac na magazynie wysyłkowych

Wymagania

Język niemiecki nie jest wymagany
Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
Prawo jazdy oraz własny samochód wymagany (możliwość jednego samochodu na grupę lub parę)
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

źródło:  praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3935ea7621d9577e