€ 1500 netto+mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca jako pomoc kuchenna bez znajomości języka w Monachium 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 11, 2020 03:03

Od zaraz pilnie poszukiwana pomoc kuchenna do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka na terenie Monachium z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin:od zaraz

Wynagrodzenie: 1500 euro netto miesięcznie

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • zadania o charakterze pomocniczym
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • włączanie zmywarek i praca na zmywaku
  • przygotowywanie składników (mycie, krojenie)
  • obsługa urządzeń kuchennych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zaangażowanie, solidność, energiczność
  • szybkość w aklimatyzowaniu się na nowym stanowisku
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym stopniu

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • opcja pobierania zaliczek w wysokości do 150 euro tygodniowo
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastem.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1065e3ccb23b562a

Linki sponsorowane