€ 2,600.00

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy wykończeniach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 23, 2019 20:40

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie dla osób bez znajomości języka, ale z doświadczeniem w budowlance.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowe i wykończeniowe przy układaniu paneli, szpachlowaniu, malowaniu, gładziach, montażu elektryki, robieniu wylewek, malowaniu, tynkowaniu itp.

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy przy wykończeniach
  • brak uzależnień – na miejscu kontrole alkomatem
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • wyrobienie niemieckiego numeru podatkowego
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę w stałych godzinach od 8 do 16
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 280-320 euro miesięcznie od osoby
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz informacji o doświadczeniu na adres:

  • zaneta.drapa@globetek.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/wykonczenia-wnetrz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 8915c960e0913888