€ 2900-3600 brutto

Od zaraz Niemcy praca jako kierowca kat.B przewóz VIP-ów Monachium 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2021 03:43

Z podstawową znajomością języka w Monachium od zaraz propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla kierowców kat.B przy przewozie osób – VIP-ów limuzynami wysokiej klasy. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane opcjonalnie (odpłatnie).

Stanowisko: Kierowca kat. B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 2900 do 3600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się świadczeniem usług przewozowych
  • do dyspozycji pracownika są samochody klasy premium – Audi A8, Mercedes S klasy, BMW 7
  • osoba zatrudniona będzie brała udział w eventach, podróżach służbowych, imprezach okolicznościowych

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przestrzeganie zasad BHP
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • w pełnie samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • wdrożenie w obowiązki
  • bardzo dobre zarobki
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przewoz-osob-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 8546078d3172d3e9