€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 6, 2016 10:10 am

Myjnia samochodowa ze Stuttgartu oferuje zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz przy myciu i sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3

Czas trwania umowy: od połowy czerwca do końca września 2016

Opis stanowiska pracy:

  • prace fizyczne z użyciem sprzętów profesjonalnych – myjek, odkurzaczy, detergentów, zapachów
  • sprzątanie wnętrz
  • mycie szyb wewnątrz i na zewnątrz
  • trzepanie dywaników
  • mycie i polerowanie zewnątrz

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz do końca września bieżącego roku
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • wysoka kondycja i wytrzymałość
  • dokładność
  • zwinność
  • zmysł estetyczny
  • duża uczciwość (przywłaszczenie sobie rzeczy należących do klienta będzie karane zgodnie z niemieckim prawem)

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej do końca września 2016
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podszkolenia języka niemieckiego
  • darmowe zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu, standard dobry, zapewnione są wszelkie sprzęty – pralka, kuchenka, lodówka i czajnik

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomocnik-na-myjni/06/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1095755bb4711846

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej bez języka Stuttgart”

  1. Przemyslaw Zukowski na Czerwiec 8, 2016 @ 3:08 pm

    Witam jestem zainteresowany praca na myjni. Mam doświadczenie na takim stanowisku. Proszę o kontakt