€ 16,45 €/h +dodatki

Dla par Niemcy praca bez języka pakowanie galanterii od zaraz w Wolfsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: maj 7, 2024 01:16
  • Wygasa: 1 dzień, 21 godzin

Firma dystrybucyjna z Wolfsburga poszukuje pakowaczy lub pary od zaraz do pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej wysokiej jakości. Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Pensja: od 16,45 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • Pakowanie luksusowej galanterii skórzanej, w tym eleganckich aktówek, portfeli, pasków, etui oraz innych artykułów, z dbałością o utrzymanie doskonałej jakości produktów.
  • Praca w kontrolowanym środowisku, gdzie priorytetem jest zachowanie wysokich standardów estetycznych.
  • Dokładne wykonywanie zadań zgodnie z określonymi wytycznymi dotyczącymi pakowania i zabezpieczania produktów.

Wymagane kwalifikacje:

  • Umiejętność pracy z dbałością o szczegóły i precyzję, szczególnie w obszarze pakowania delikatnych artykułów skórzanych.
  • Zaangażowanie w zapewnianie doskonałej jakości usług pakowania oraz dbałość o estetykę i wygląd końcowego produktu.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków pracy.
  • Brak wymaganej znajomości języka niemieckiego – podstawowa komunikatywność będzie atutem.

Propozycja obejmuje:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową, która wzrasta wraz z doświadczeniem pracownika.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz w renomowanej firmie dystrybucyjnej w Wolfsburgu.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu dla pracowników, którzy zdecydują się na jego skorzystanie.
  • Szansę na rozwój zawodowy i zdobycie doświadczenia w branży galanterii skórzanej oraz logistyce.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7856639531aa122b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.