€ 1700 euro brutto/mc

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie AGD od zaraz Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cheminitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2016 05:31

Hurtownia AGD z Cheminitz da zatrudnienie dla osób bez znajomości języka od zaraz na magazynie przy kompletowaniu towaru. Niemcy praca z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Start: od zaraz
Miasto: Cheminitz, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • odpowiedzialne stanowisko związane z przygotowywaniem zamówień dla klientów hurtowni AGD – są to zarówno klienci hurtowi jak i detaliczni
  • kompletowanie towarów i zabezpieczanie
  • wydawanie do rąk własnych lub dla kurierów
  • zadania porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżące przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • elastyczność godzinowa – możliwość pracy zmianowej oraz pozostawania po godzinach w okresach wzmożonego ruchu
  • odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy
  • zapał i chęci
  • kreatywność, pomysłowość, wydajność, pracowitość
  • zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie od osoby
  • stabilne warunki zatrudnienia w niemieckiej, nowoczesnej firmie
  • porządne wdrożenie w obowiązki
  • pakiet motywacyjny – premie, dodatki
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn-AGD/09/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 99657d7552d03eb1