€ 14/h brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na myjni samochodowej Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2021 03:07

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna na myjni samochodowej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie i sprzątanie aut – odkurzanie wnętrz, mycie szyb od wewnątrz, wycieranie kurzu, mycie, polerowanie, zaczernianie opon, woskowanie, konserwacja plastików itp.

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodyscyplina
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę w stałych godzinach, 5 dni w tygodniu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo. Wiadomość e-mail z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/09/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 788613e0b1c77d13