€ 12 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka pomocnik przy przeprowadzkach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 8, 2016 03:02

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pomocnika przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Monachium dla 2 Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Wakaty: 2

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca zespołowa przy przeprowadzkach zarówno klientów prywatnych jak i firmy
  • zadania dzielą się na kilka etapów – pierwszy polega na demontażu, odpowiednim zabezpieczeniu i zapakowaniu na samochód przewozowy wszelkich rzeczy, sprzętów oraz mebli, drugi etap to nadzorowanie transportu, ostatni – trzeci to rozładunek u klienta i montaż zgodnie z zaleceniami

Oczekiwania:

  • zdolność do efektywnej pracy zespołowej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bezbłędność, dokładność, solidność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelność, przykładanie się do zadań
  • chęć podjęcia pracy na stałe
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane w wynajętym przez pracodawcę mieszkaniu w dobrym standardzie, do opłacenia po stronie pracownika są jedynie koszty zużytych mediów
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę niemiecką z dostępem do pakietu świadczeń socjalnych
  • możliwość pobierania Kindergeld
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: przeprowadzki/08/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 27557a7ad1760612