€ 2800/mc

Od zaraz Niemcy praca dla kierowcy kat.B w Berlinie z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 19, 2021 2:09 am

Od zaraz w rejonie Berlina ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie na stanowisku dostawcy zakupów dla klientów delikatesów internetowych.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca zakupów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2800 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jako kierowca – dostawca zakupów zamawianych przez delikatesy internetowe
  • pracownik rozpoczyna dzień pracy od przyjazdu na magazyn, załadunku towarów, opracowaniu trasy zgodnie z rozpiską godzinową, rozwiezienie produktów i dostarczenie pod próg
  • obowiązkiem będzie pobranie opłaty i wydanie paragonu

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w ludźmi, umiejętność szybkiego nawiązywania dobrych relacji
  • przyjazne nastawienie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy i mała ilość punktów karnych
  • bardzo dobra orientacja w terenie

Zapewniamy:

  • profesjonalne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz kartę paliwową
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • uniform służbowy
  • środki ochrony indywidualnej
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/11/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-od-zaraz-w-berlinie-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

ID ogłoszenia: 31361918876242ee