€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie zegarków Kolonia 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 23, 2021 4:32 am
  • Wygasa: 10 dni, 3 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków. Oferta 2021 z firmy w Kolonii bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Termin: od marca 2021

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz manualne pakowanie zegarków
  • kontrola jakości musi być przeprowadzona bardzo dokładnie
  • osoba zatrudniona wkłada produkt do opakowań kartonowych wyłożonych materiałem

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialność, solidność
  • skrupulatność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • szkolenie w języku polskim
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • pensję wypłacaną co miesiąc przelewem na konto oraz możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/03/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2021@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 836603394bbe0b3b