€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 24, 2019 4:17 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD bez znajomości języka. Tymczasowa praca w Niemczech 2019 z bezpłatnym zakwaterowaniem przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2019

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia jako pomocnik – magazynier
  • obowiązkiem będzie wykonywanie codziennych prac na magazynie ze sprzętem AGD
  • prace polegają na rozładunku towarów, załadunku, zbieraniu produktów, pakowaniu, wysyłce itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • sumienne wypełnianie zadań
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • niezawodność, wielozadaniowość
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole

  • legalne warunki zatrudnienia – na początek umowę próbną na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych opcję podjęcia stałej pracy
  • opiekę koordynatora Polaka
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w hotelu robotniczym
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/10/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 4095d892a9175907