€ 2500-2800/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji dań gotowych fabryka Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2021 03:47

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: fabryka dań gotowych z Kolonii

Rozpoczęcie od zaraz

Zarobki: od 2500 do 2800 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • monotonna i powtarzalna praca na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej
  • zadania powierzane pracownikom to głównie praca przy linii polegająca na przygotowywaniu, porcjowaniu i kontroli jakości
  • obowiązkiem może być również pakowanie, obsługa urządzeń itp.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań oraz praca zgodnie z zasadami BHP
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełny etat
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją podjęcia stałego zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc rezydenta Polaka
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z aktualnym CV należy wysłać na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja-dan-gotowych 03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-2021-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-od-zaraz-w-fabryce-koln/

ID ogłoszenia: 123604a16b5be9ee