€ 2000/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z napojami Essen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 1, 2019 04:52

Aktualna propozycja zatrudnienia w hurtowni z napojami w Essen dla osób bez znajomości języka. Niemcy praca od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień na palety i przygotowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: 2000 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z napojami
  • pracownik będzie przenosił paczki do 20 kg i układał na paletach
  • obowiązkiem będzie zbieranie zamówień oraz obsługa skanera i wózka paletowego
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego i wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracowitość, sumienność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w komfortowych mieszkaniach, z innymi pracownikami z pochodzącymi z Polski
  • wysokie zarobki, wypłacane w terminie
  • atrakcyjne ulgi pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/06/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-napojow-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 6005d1523aac93c2