€ Do uzg.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory jabłek 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2021 02:33

Aktualne ogłoszenie dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach owoców twardych – jabłek 2021 w sadzie także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie możliwe na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy zbirach jabłek

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sadzie przy ręcznym zrywaniu owoców twardych – jabłek

Oczekiwania:

  • preferowanie zgłoszenia od osób z polskim obywatelstwem
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna i możliwość pracy na zewnątrz

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz
  • legalne warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, w godzinach od 7 do 20 pod numerem:

509 763 714

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/legalna-praca-sezonowa-w-niemczech-od-zaraz-CID4-IDLmOU2.html

ID ogłoszenia: 477614d0c17a61ef