€ 12000-14000 PLN brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na budowie remonty i wykończenia Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2021 02:55

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie 2021 w Mannheim dla budowlańców bez znajomości języka, ale z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Pensja: od 12000 do 14000 PLN miesięcznie brutto – dokładnie od 54 do 67 PLN brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy na budowie przy remontach i wykończeniach (malowanie, tapetowanie, układanie płytek, montaż regipsów, szpachlowanie)

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pełen profesjonalizm
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • solidność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracodawca zapewnia niemiecką umowę o pracę lub na współpracy – na własnej działalności gospodarczej niemieckiej – gewerbe lub polskiej
  • narzędzia do pracy
  • bezpłatne transfery
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatne w cenie 290 euro miesięcznie od osoby
  • pracę w stałych godzinach – od poniedziałku do soboty od 8 do 18 i w soboty od 8 do 15

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • 792 171 441

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-budowie-remonty-i-wykonczenia-od-zaraz-w-mannheim/

ID ogłoszenia: 8946119598ead1bc