€ 1950-2350/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na magazynie obuwniczym Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 2, 2021 02:07

Oferujemy zatrudnienie dla par na magazynie obuwniczym. Praca w Niemczech od zaraz w hurtowni z Hamburga bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1950 do 2350 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miasto: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • praca zgodnie z grafikiem i rozkładem pracy
  • z rana obowiązkiem pracownika będzie przyjmowanie dostaw, rozładunek, kompletowanie i pakowanie towarów, przeprowadzanie kontroli jakości produktów, sprawdzanie zgodności dostaw, pilnowaniu porządku, rozliczanie zwrotów czy aktualizowanie danych w systemie komputerowym

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedziane wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie
  • motywacja

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na podany poniżej adres łącznie z aktualnym CV:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Nr ref. mg/a4/06/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 43060ddf12f10da8