€ 1500 netto+zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca pomoc kuchenna od zaraz restauracja Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2021 01:51

Restauracja z Monachium poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Pensja: 1500 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • elastyczna praca na kuchni – wykonywanie zadań stałych oraz zlecanych na bieżąco przez przełożonego
  • obsługiwanie maszyn kuchennych + ich mycie i konserwacja
  • prace porządkowe
  • przygotowywanie składników
  • praca na zmywaku

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • wielozadaniowość
  • sumienność

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie i pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie, kawa + herbata, woda)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, w bankach, pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-restauracja-w-monachium/

ID ogłoszenia: 75260c7db43b44b0