€ nawet 1900 netto

Od zaraz Niemcy praca bez języka na produkcji części motoryzacyjnych w Grevenbroich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Grevenbroich
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 26, 2023 00:47

Bez znajomości języka w fabryce z Grevenbroich do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione w komfortowych warunkach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prace przy produkcji elementów metalowych i z tworzywa sztucznego dla branży samochodowej
Obróbka i kontrola jakości komponentów
Konfekcjonowanie / pakowanie produktów
Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA:

Mile widziane komunikatywna znajomość języka niemieckiego (1 os./grupę lub parę)
Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
Tylko pracownicy mobilni (własny samochód – w celu dojazdów do pracy)
Gotowość do pracy 3-zmianowej oraz w soboty (w zależności od grafiku)
Oferta kierowana do osób indywidualnych oraz par / grup (mobilnych)

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełny etat (min. 40 godz. tygodniowo + możliwość nadgodzin) na bazie niemieckiego prawa pracy
Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
Praca w bardzo dobrych warunkach w nowoczesnym pro-pracowniczym zakładzie produkcyjnym – produkcja dla ekskluzywnych marek samochodowych
Podstawowa stawka godzinowa: 14,50 EUR/godz. (wynagrodzenie miesięczne na poziomie min. 1.600 – 1.900 Euro netto (na rękę) – już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania). W lokalizacji Meckenheim stawka 14,22 EUR.
Osoby ze znajomością języka niemieckiego dodatkowa premia 100 EUR netto/mc
Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%)
Pełny wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z k.p. – w przypadku niewykorzystania będzie on spieniężany i wypłacany w formie ekwiwalentu urlopowego z ostatnim wynagrodzeniem za pracę
Premie wakacyjne oraz świąteczne
Płatne dni świątecznie wolne od pracy

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 194646ba74705e22