€ 14,50/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach, Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 13, 2018 06:14

Oferujemy możliwość fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach bez znajomości języka. Ogłoszenie 2018 aktualne od zaraz z Berlina i skierowane do kandydatów dyspozycyjnych i bez nałogów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto plus dodatek w postaci diety dziennej w wysokości 15 euro brutto dziennie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Umowa: na pół roku

Obowiązki:

  • pomoc przy przeprowadzkach dla klientów indywidualnych oraz firm
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zabezpieczanie mienia klientów, przenoszenie, załadunek, rozładunek itp.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie również znajomość języka niemieckiego nawet podstawowa oraz prawo jazdy kat.C
  • mile widziane doświadczenie, koniecznie osoby bez nałogów i dyspozycyjne na najbliższe 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • umowę na 6 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • możliwe odpłatne zakwaterowanie w kwocie 250 euro za pokój
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Przeprowadzki 02/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2405a81e0255c67f

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach, Berlin 2018”

  1. loczo1991 na luty 26, 2018 @ 15:36

    Witam , jestem zainteresowany tą pracą . Aktualnie pracuje przy produkcji i na magazynie.chwilowo nie mam możliwości napsania CV . Proszę o kontakt telefoniczny : +48792646019. Z góry dziękuję.