€ 15/h euro brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu terminala na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Czerwiec 26, 2017 12:06 pm

Szukamy osoby do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala na lotnisku w Monachium. Zatrudnienie dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac porządkowych w częściach ogólnodostępnych oraz tych wyłącznie dla pracowników
  • maszynowe mycie podłóg
  • sprzątanie toalet i uzupełnianie środków higienicznych
  • opróżnianie koszy
  • bieżące prace porządkowe wynikające z charakteru pracy

Wymagania:

  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu obiektów komercyjnych
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • schludność, pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie
  • dostępność od zaraz

  • pomoc w znalezieniu i wynajęciu niedrogiego zamieszkania na terenie Niemiec
  • system zmianowy i pracę również na noce
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy czasowej z możliwością przedłużenia
  • opieka koordynatora i pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-lotniska/07/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7545950d7646776f