€ 13,50/h + dieta + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy przeprowadzkach bez języka 2018 Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 1, 2018 03:14

Aktualnie proponujemy zatrudnienie 2018 w Kolonii bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta pracy w Niemczech przy przeprowadzkach do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta, która wynosi 15 euro netto za każdy dzień pracujący

Zakres zadań:

  • praca na miejscu w Kolonii wraz z wyjazdami poza miasto
  • osoba zatrudniona współpracuje z innymi pracownikami świadcząc usługi przewozu rzeczy klientów z punktu A do punktu B
  • obowiązkiem będzie zabezpieczenie towarów, zapakowanie, załadunek, rozładunek i montaż

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie za darmo zorganizowane na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • przejazd pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy

Aplikacja:
Wiadomość, zatytułowaną: “Nr ref. fp/a/05/18” należy przesłać mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 345ae744608a5dd