€ 12,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka żywa maskotka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 23, 2022 1:17 am
  • Wygasa: 8 dni, 3 godzin

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla agencji reklamowej jako żywa maskotka. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w renomowanej agencji reklamowej przy obsługiwaniu eventów oraz projektów reklamowych, polegających na chodzeniu w trakcie eventów w specjalnym stroju i zabawianiu gości lub rozdawaniu ulotek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wzrost minimum 170
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przyjazne nastawienie
  • optymizm

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach
  • przejazdy do pracy autem służbowym
  • pracę na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • pełną opiekę na miejscu – pomoc przy sprawach urzędowych, bankowych czy u lekarza
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres próbny z opcją przedłużenia
  • prawo do płatnego urlopu
  • dobre wynagrodzenie
  • dodatki – np. paczki na święta
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka Berlin 09/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 921632c5b6fa3cd4