€ 2800-3400/mc brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 17, 2022 01:39

Ogłoszenie fizycznej prac w Niemczech od zaraz dla pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie w Norymberdze dla Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Miasto: Norymberga, Niemcy

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Pensja: od 2800 do 3400 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • odbiór odpadów z posesji/firm/bloków

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość wypełniania pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaangażowanie
  • dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę o pracę na okres 3 miesięcy próbnych
  • w pełni niemieckie warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wysokie zarobki oraz dwie premie w ciągu roku – na święta oraz wakacje

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo na poniższy adres kontaktowy:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-norymberga/

ID ogłoszenia: 66362827683a7078